Asta - Tapijt 70x90cm

€ 99,00
2-3 weken
4 people are also interested
3 ontwerpen:
Asta - Tapijt 70x90cm / licht turkoois
of direct naar
Pakketten vanaf € 100 gratis verzending in Nederland
Expeditiegoederen vanaf € 1200 gratis verzending in Nederland
Korting bij vooruitbetaling

Productbeschrijving

Het Asta - Tapijt 70 x 90 cm is door designer Lina Rickardsson voor fabrikant Pappelina ontworpen.

Het tapijt maakt indruk met zijn creatieve vormgeving en innovatieve weeftechniek. De grafische patronen vormen een harmonieus geheel. De gestileerde bloemen verlevendigen het design. Het tapijt is in meerdere kleuren verkrijgbaar. Van lichtroze, lichtblauw of grijs tot lime of lichtturkoois. U vindt altijd een model dat aansluit op uw interieurstijl.

Het Asta - Tapijt 70 x 90 cm is gemaakt van kunststof. Of u het nu in de woonkamer, badkamer, keuken of gang wilt neerleggen, het tapijt siert elke kamer. Er zijn geen zware metalen of schadelijke weekmakers gebruikt, dus het vloerkleed is ook geschikt voor de kinderkamer.

Lina Rickardsson richtte in 1998 de Zweedse fabrikant Pappelina op, dat gespecialiseerd is in het weven van plastic tapijten. Dergelijke vloerkleden waren populair in de jaren 50 en 60 van de vorige eeuw. Ze beleven een revival vanwege de duurzaamheid, het vermogen ze goed schoon te houden en de prachtige uitstraling. De extravagante creaties van de Zweedse designer zijn mondiaal bekend. Het bewijs vindt u bij AmbienteDirect, dat naast het Asta - Tapijt 70 x 90 cm vele andere tapijten en karpetten met Zweedse handtekening aanbiedt.

Productdetails
Artikel-ID 245178
Fabrikant pappelina
Designer Lina Rickardsson
Collectie pappelina Asta
Kleurenlicht turkoois, grijs, licht roze
Materiaalplastic
AfmetingLengte: 90cm
Breedte: 70cm
Duurzaamheid · minder vervuiling door het vermijden van weekmakers
· regionale productie / korte transportroutes

Technische productdetails
Verdere eigenschappenGeschikt voor buitengebruik Geschikt voor buitengebruik

Levering & Retouren
2-3 weken
Wijze van levering: Standaard
30 dagen terugkeerbeleid

Reviews

Selecteer ontwerp:

Asta - Tapijt 70x90cm

licht turkoois

2-3 weken
€ 99,00
2-3 weken
Wijze van levering: Standaard
· minder vervuiling door het vermijden van weekmakers

Asta - Tapijt 70x90cm

grijs

2-3 weken
€ 99,00
2-3 weken
Wijze van levering: Standaard

Asta - Tapijt 70x90cm

licht roze

2-3 weken
€ 99,00
2-3 weken
Wijze van levering: Standaard

Uit dezelfde collectie en overeenkomende

  • Grijs
  • BontgekleurdBontgekleurd
pappelina
Asta - Tapijt 70x180cm
2-3 weken
€ 184,00
  • Wit
  • Grijs
  • Zwart
  • Beige
  • Blauw
Fast
Forest Tuinarmleunstoel
op voorraad
€ 559,00