+31 204 990 283
 
  • Merken
  • Normann Copenhagen
  • Cube beddengoed
Cube beddengoed
Design van Jacob Berg / ID-nummer : 036114
Productbeschrijving
Het Cube - Beddengoed werd door Anne Lehmann ontworpen voor fabrikant Normann.

Het Cube - Beddengoed is bedrukt met blokjes die naar beneden toe steeds kleiner worden net zolang totdat ze uiteindelijk helemaal verdwijnen. Dit fraaie dessin biedt een rustige uitstraling, waardoor de overtrekset zich zal thuis voelen in tal van slaapkamers.

Anne Lehmann ontwierp het Cube - Beddengoed vanuit de gedachte dat de slaapkamer een fijne plaats moet zijn waar mensen na een drukke dag tot rust kunnen komen. Het beddengoed is gemaakt van zuiver katoen en geweven in satijnbinding, wat een extra glad en zacht effect geeft.

De overtrekset sluit door middel van onzichtbare knoopjes en kan in de wasmachine worden gewassen op 60 °C. De overtrek heeft een afmeting van 140 x 200 cm. De kussensloop meet 63 x 60 cm.

Anne Lehmann behaalde haar master in design aan de KADK, The Royal Danish Academy of Fine Arts Schools of Architecture, Design and Conservation. Ze volgde eerder al een opleiding tot Design Technologist, waarvoor ze in 2007 een graad behaalde. Na een tijdje als freelancer te hebben gewerkt, werd Lehmann aangenomen door Normann in Kopenhagen. Net als dit beddengoed kenmerken ook haar andere werken zich door fraaie grafische patronen.
 
Extra informatie
Kleurenmint
Materiaal100 % Katoen
AfmetingLengte: 200cm
Breedte: 140cm
 
Produktvarianten
Cube beddengoed
mint/deken 200x140cm/kussen 60x63cm
Levertijd: 3 weken
€ 73,75*
€ 73,00*
 
 
De actuele stand vindt u online onder: www.ambientedirect.nl/036114
© 2020 Ambiente Direct GmbH - Stand van 14.01.2020